KAITAVIMO MOKYKLA

 • Jei jėgos aitvarai  Jums dar neišbandyta pramoga, siūlome Jums pažintį arba išsamius KAITAVIMAS.LT kaitų, jėgos aitvarų mokyklos kaitavimo kursus, kurių metu Jūs saugiai ir greitai įgysite visas reikiamas žinias ir įsigiję kaitavimo įrangą galėsite pradėti savarankiškai kaituoti.
 • Kaitų  kursų metu kaitavimo instruktoriai visada būna šalia, kad mokiniui būtų suteikiama pagalba, patarimai, pakomentuotos ir ištaisytos klaidos. Ir svarbiausia mokykla pasirūpina, kad mokinys būtų visada saugus.
 • KAITAVIMAS.LT kaitų mokyklos studentams pamokos yra dėstomos pagal tarptautinius IKO (International Kiteboarding Organization) standartus. Tai reiškia, kad išklausę jėgos aitvarų-kaitų mokyklos kursą Jūs gausite IKO Nario kortelę.

KAITAVIMAS.LT mokyklos instruktoriai turi 20 metų praktika ir yra nuoširdūs, draugiški ir ypatingai kantrūs žmonės, nes jėgos aitvarai yra jų gyvenimas. Todėl, nors ir kiek užtruktų Jūsų mokymasis, būsite skatinami niekada nenuleisti rankų. Praktika rodo, kad visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties, gali sėkmingai ir netgi gerai kaituoti.

Jėgos aitvarai yra ekstremalus vandens sportas, todėl nuoširdžiai patariame pasinaudoti KAITAVIMAS.LT  mokyklos siūlomomis paslaugomis.

Kaitavimo kursų kainos:

 • Pažintinis kaitavimo kursas: Vėjo langas, Mokyklinio jėgos aitvaro pilotavimas

         Laikas: 1 val  Kaina : 70 EUR

               Pastaba: tinka ir vaikams

 • Vienos dienos pradedančiojo kaituotojo kursas: Vėjo langas, mokyklinio jėgos aitvaro pilotavimas, tikro jėgos aitvaro paruošimas ir valdymas.

            Laikas: 3 val  Kaina: 210 EUR

 • Dviejų dienų “almost done” kursas: Vėjo langas, mokyklinio jėgos aitvaro pilotavimas, tikro jėgos aitvaro paruošimas ir valdymas, jėgos aitvaro valdymas vandenyje ir plaukimas ant pilvo („bodydrag“), pirmieji bandymai ant kaitlentės.

            Laikas: 6 val Kaina: 390 EUR

 • Pilnas trijų dienų savarankiško kaituotojo kursas: Vėjo langas, mokyklinio jėgos aitvaro pilotavimas, tikro jėgos aitvaro paruošimas ir valdymas, jėgos aitvaro valdymas vandenyje ir plaukimas ant pilvo („bodydrag“), savarankiškas plaukimas į vieną pusę (gabesniems į abi puses).

            Laikas: 9 val Kaina: 590 EUR